(044) 223 12 44
Зворотній зв’язок

Кошик

   

0 товарів -
0,00 ₴
Всього:
0,00 ₴

Уже більше ніж 60 років родина Романців зберігає і примножує знання та традиція виробництва меду найвищого ґатунку, передаючи їх від покоління до покоління.

А розпочалося все з першого вулика, який в далекому 1950 році подарував хрещений тато Романцю Костянтину Івановичу. Саме Він став засновником родинної пасіки та перетворив один маленький вулик в прекрасну пасіку, яка знаходиться в мальовничому селі Григорівка на Кіровоградщині.

Костянтин Іванович з трепетом відносився до своєї пасіки та вже змалечку починав привчати своїх синів до догляду за бджолами та передавати їм свої безцінні знання, що дало змогу наступним поколінням не втратити традиції при виробництві меду і вже зараз його онуки продовжують започатковані ним традиції.

Перший у світі рамковий вулик був створений Прокоповичем П.І. у 1814 році.
+
Головною та основною функцією маски є захист від укусі бджілок. Не рекомендується знаходитися в пасіці без даного вишуканого вбрання.
+
У вулику проживає від 20 до 60 тисяч бджілок. Щоб отримати одну ложку меду, 200 бджіл повинні день збирати нектар, а щоб зібрати 100 г меду, потрібно відвідати мільйон квіток.
+
ТИН - це реальна і символічна межа між «своїм» та «чужим» світами, оберіг двору, дому і всього господарства-обійстя від лихих сил та всякої напасті.
+
Кішка здавна вважалася охоронницею домівки та «живим барометром». Якщо кішка лиже передню лапку, пригладжує лапкою шерсть на голові — бути гарній погоді. Якщо лапкою миє вушка, лижеться — буде негода, сніг. Коли кішка ховає мордочку — бути морозу; скребе підлоту — на вітер, заметіль; лежить животом догори, вивертається — на тепло
+
У народі вірили, що оселя — це живий організм. Він може як допомагати своїм господарям, так і шкодити, негативно впливати на їхнє життя. Тому здавна велику увагу приділяли вибору місця для нової хати. Брали до уваги багато чинників: віддаленість житла від вулиці, розташування хати щодо сторін світу тощо. Це був один із найважливіших у всій Україні (крім Півдня) обрядів, пов'язаних із житлом.
+
При правильному зберіганні мед може зберігатися 50 і навіть більше років.
+
Зимівником або темником називається підземний льох, викладений цеглою чи дошками, просто викопаний, або, нарешті, будова на поверхні землі, в якому встановлюються бджоли на зиму.
+

Замовлення зворотнього дзвінка

Тел.: (044)223 12 44